Yaşam

Alişan vefat eden kardeşinin eşi Merve Tektaş’ın doğun gününü kutladı! Buse Varol’un sessizliği

Temmuz ayında kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan, kardeşiinn eşi Merve Tektaş’ın doğum gününü kutladı. Sosyal medyada paylaştığı fotoğrafın altına yengesi Merve Tektaş’tan duygusal yorumu herkesi üzdü. Ancak Buse Varol cephesindeki sessizlik Eliz’in doğum günündeki aile kaosunu ortaya çıkardı. Takipçileri Buse ve Merve’nin küsmüş olabileceği yönünde iddialar ortaya attı.

Aile için krizi iki gelin arasındaki küslük olabileceğine dair iddiaların doğruluk oranı arttı. Buse Varol’un rahmetli Selçuk Tektaş’ın ailesiyle bir araya gelmemesinden kaynaklı öncelikle Alişan’ın annesiyle tartışması düşünülmüştü. Ancak olayın boyutu Alişan’ın Merve Tektaş’ın doğum günü mesajında şekillenmeye başladı.

SELÇUK TEKTAŞ VE AİLESİ

Duygusal bir notla yengesinin görselini paylaşan Alişan’a Merve Tektaş’tan karşılık gecikmedi. Bu duygusal anlar herkesi üzerken öte yandan kafaları karıtıran sorulara da açıklık getirdi. 

alişan ailesi

Alişan yengesinin fotoğrafını paylaşıp “İnşallah nice güzel yaşların olur meleklerinle birlikte..O kadar zor ki..Hiçbir kelime,hiçbir söz bugun senın için bir anlam ifade etmeyecek biliyorum..Ama şunu bil ki, sen meleklerin için artık daha önemlisin..Ben hep arkanızda olacagım ömrüm yettikçe..Doğum günün kutlu olsun” notunu yazdı. Merve Aktaş’ta gönderinin altına “Canımın ne kadar yandığını ifade etmem mümkün değil. İlk defa yeni yaşımda ‘Keşke dünyaya hiç gelmeseydim’ diyorum. Ancak sen de iyi varsın. İyi ki” yorumun yazdı. 

alişan merve tektaş paylaşımı

BUSE VE MERVE KRİZİ!

Paylaşılan fotoğrafı Buse Varol’un beğenmemesi ayrıca Merve Aktaş’ın doğum gününü kutlamaması ikisinin arasındaki kaos nedeniyle aile içinde küslük yaşandığına dair iddialar atıldı. Varol’un da son zamanlarda Selçuk Tektaş’ın çocuklarıyla bir araya gelen Alişan’a eşlik etmemesi ve aileye dair herhangi bir paylaşım yapmaması ikili arasındaki küslüğü güçlendirdi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir