Yaşam

Yasemin Özilhan Boğaz’da yer alan lüks evinin giyim odasını paylaştı

Yasemin Özilhan, ünlü iş insanı İzzet Özilhan ile 2011 yılında hayatını birleştirmesinin ardından setlere ara vermişti. Son yıllarda lüks yaşamı ile sosyal medyada oldukça dikkat çeken bir isim haline gelen Özilhan, son olarak Boğaz’da yer alan lüks evinin giyinme odasını paylaşınca sosyal medya yıkıldı.

İş insanı Tuncay Özilhan’ın oğlu İzzet Özilhan ile evliliğinin ardından oyunculuğa ara veren Yasemin Özilhan, son dönemlerde sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor. Lüks yaşamı her karesinde belli olan Özilhan, giyinme odasından da sık sık paylaşımda bulunuyor.

yasemin özilhan

Instagram’da 1 buçuk milyon takipçisi bulunan Özilhan, tercih ettiği pahalı markalar ve önerdiği yüksek fiyatlı ürünler ile zaman zaman takipçilerinden tepki alıyor. Kıyafetleri ve bakım ürünlerini sık sık paylaşan Özilhan, geçtiğimiz aylarda cilt bakımı için önerdiği kremlerle gündeme gelmişti. Önerdiği ürünün fiyatı 45 bin TL olunca büyük tepki toplayan Özilhan, şimdi ise giyinme odası ile odak noktası haline geldi.

yasemin özilhan

Özilhan’ın Boğaz’da yer alan lüs evinden yaptığı paylaşım sosyal medyayı salladı. Giyinme odasının önünde aynadan fotoğraf çekilen ünlü oyuncu, “Mağaza mı gardırop mu belli değil” şeklinde yorumlar aldı.

yasemin özilhan giyinme odası

Sosyetik güzel, “Nereden nereye Yasemin”, “400 ceket, 300 pantolon, 300 ayakkabı”, “Lüks hayat oh ne güzel” şeklinde pek çok tepki yorumu aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir