Yaşam

Füsun Önal’dan nostaljik paylaşım

‘Oh Olsun’, ‘Senden Başka’, ‘Ah Nerede’ gibi şarkılarıyla tanınan Füsun Önal, sosyal medya hesabı üzerinden yıllar öncesini andı. Ortaokul ve lise mezuniyetinde çekilen fotoğraflarını paylaşan Önal, “Güzel, eğlenceli, heyecanlı, umut dolu mutlu okul yıllarım…” ifadelerini kullandı.

70’li yıllarda ard arda çıkardığı albümleri ile müzik dünyasında fırtınalar estiren şarkıcı Füsun Önal, okul yıllarına ait fotoğraflarını sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı. Şarkıcılığının yanı sıra oyunculuk ve yazarlık da yapan Füsun Önal (75), sosyal medya hesabından nostaljik bir paylaşımda bulundu.

Okul yıllarında çekilen fotoğraflarını yayınlayan Önal, gönderisinde “TED Ankara Koleji Orta ve Lise Edebiyat bölümü mezuniyet günlerimden… Ve okul yıllığı “Torch”da benim için yazılmış yazı. Güzel, eğlenceli, heyecanlı, umut dolu mutlu okul yıllarım…” ifadelerini kullandı.

Füsun Önal için yazılan not da dikkat çekti:

“İşte taklit kabiliyeti, güzel konuşması, yüksek müzik kültürü ve kendine has güzel sesi ile her yönden sanatkar bir arkadaşımız… Füsun, bu üstün kabiliyetleri yanında dürüstlüğü ve samimiyetiyle de hocalarına ve arkadaşlarına kendini sevdirmiştir. Sınıfımızın Social Activity’lerinde güzel fikirleriyle daima aranan tek şahıs olmuştur. Yalancılık, ukalalık ve fen derslerinden hiç hoşlanmayan bu güzel olduğu kadar da sempatik arkadaşımız ‘And Love Her’, Can’t buy me Love, Darkness, Alpay, çay , ciddiyet içinde samimiyetten hoşlanır. Başta babası olmak üzere sevdiklerinin sigara içmesine çok üzülür. Elinde olsa sigara denen o pis nesneyi ortadan kaldırmak ister. Çete-6’nın tabii üyelerinden olan 6-A güzel sanatlar bakanımızın en büyük arzusu haziran döneminde mezun olup ‘İngiliz Filolojisi’ne girmek ve müzik sahasında ilerlemektir. (Zaten müzik sahasındaki başarıları, bu isteğinin yerine geleceğini gösteriyor) Füsun’a… Koko’muza(namı diğer) parlak ve mutlu bir hayat dileriz..”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir