Yaşam

Oyuncu Naz Elmas’tan boşanma iddialarını güçlendirecek hamle!

Bir dönem ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayan Naz Elmas, Erol Özmandıracı ile 15 Aralık 2019’da evlenmişti. Evliliklerinde 28’inci ayına giren çiftten üzücü haber geldi.

Atv’nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Sevda’sı Naz Elmas ikinci kez nikah masasına oturmuştu.  Güzel oyuncu Naz Elmas’ın, 52 yaşındaki iş insanı Erol Özmandıracı ile 15 Aralık 2019’da Esma Sultan Yalısı’nda görkemli düğün töreniyle evlenmişti. 

Erol Özmandıracı ve naz elmas

Özmandıracı çifti evliliklerinde 28’inci ayına girerken geçen hafta boşanma kararı alıp evlerini ayırdı. Karar sonrası Erol Bey Miami’ye tatile gitti. 

Erol Özmandıracı ve naz elmas

Geçtiğimiz günlerde ‘Evlilik Hakkında Her Şey’ adlı dizinin kadrosuna dahil olan Naz Elmas, eşi Erol Bey ile Ekim 2020 ve Haziran 2021’de iki kez kavga edip ayrılığın eşiğine gelmişti.

İDDİALARI GÜÇLENDİREN DETAY!

Kriz, 38 yaşındaki oyuncunun anne olmak isteğini kendisinden 17 yaş büyük eşine söylemesiyle başladı. Önceki evliliği ve sevgilisinden birer çocuğu olan Erol Özmandıracı, “Ben çocuk istemiyorum” deyince ipler koptu.

3 yıllık eşi Erol Özmandıracı ile boşanacakları yönünde haberler çıkan Naz Elmas, önceki gün Nişantaşı’nda bulunan bir hukuk bürosundan çıkarken kameralara yansıdı.

naz elmas

Muhabirlerin “Avukata mı geldiniz? Boşanma haberleri doğru mu?” sorusunu cevapsız bıraktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir