Yaşam

İki kez kanseri yenen Özkan Uğur’dan üzücü haber geldi! “Yeniden tedaviye başladım…”

2 kez kanseri yenen MFÖ grubunun solistlerinden Özkan Uğur’dan üzen haber geldi. Uğur, sağlık durumuyla ilgili son durumu anlattı. Özkan Uğur hastalığı nüksettiği için yeniden tedaviye başladı ve konserleri erteleyeceklerini duyurdu.

Cennet Mahallesi, Gora, Arog gibi yapımlarda yer alan usta oyuncu ve
‘MFÖ’ grubunun solistlerinden Özkan Uğur 2 kere Lenfoma kanserine yakalanmış ve hastalığı atlatmıştı. Özkan Uğur’dan üzen haber geldi. Uğur sağlık durumuyla ilgili son durumu açıkladı.

özkan uğur 3. defa kansere yakalandı

68 yaşındaki Uğur, açıklamasında; “Eski rahatsızlığım tekrarladığı için akıllı ilaç tedavisine başladım. Bu süreçten en faydalı sonucu almak adına bir süre kalabalıktan ve yorucu tempodan uzak kalmam gerekiyor. Bu nedenle konserlerimizi bir müddet ertelemek durumundayız. En kısa sürede buluşmak ümidi ve sevgilerimle” ifadelerini kullandı.

Ünlü sanatçının paylaşımına Işın Karaca, Şehrazat, Çağrı Telkıvıran gibi birçok meslektaşı da “Acil şifalar” dileklerinde bulundu.

Özkan Uğur, 2013’te yakalandığı lenf kanserini atlatmıştı. Ünlü isim, 2020’de tekrar kanser tedavisi görmeye başlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir