Yaşam

Gökçe Eyüboğlu tek celsede boşandı!

Ünlü oyuncu Gökçe Eyüboğlu, boşanma kararının ardından sessiz sedasız davasını açmıştı. Ünlü oyuncu davasını açtığı eski eşi Selçuk Öner’le 10 dakika içerisinde tek celsede boşandı.

Ünlü oyuncu Gökçe Eyüboğlu, oynadığı dizi ve filmlerde gerek güzelliği gerek oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çekmiş ve ismini zihinlere kazımayı başarmıştı. En son olarak “Evlilik Hakkında Her Şey” dizisinde enerjik bir karakter üzerinde olan Eyüboğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı fotoğraflarıyla da beğeni yağmuruna tutuldu.

gökçe eyüboğlu

FİKRİ UYUŞMAZLIKLAR VAR

2008 yılında inşaat mühendisi Selçuk Öner’le nikah masasına oturan Eyüboğlu, fikri uyuşmazlıklar nedeniyle çatlamaya başlayan evliliklerini sona erdirme kararı aldı.

gökçe eyüboğlu

ANLAŞMALI AYRILDILAR

Eyüboğlu, avukatı aracılığıyla anlaşmalı boşanma davası açtı. Dilekçesinde evlilik birliğinin temelden sarsıldığını belirten ifadelere yer verildi. Mahkeme çiftin anlaşmalı olarak boşanmalarına karar verdi. 10 dakika süren tek celsede boşanma sonrası Eyüboğlu, inşaat mühendisi eski eşi Öner’den 4 bin 150 TL yoksunluk nafakası alacağı öğrenildi. Duruşma sonunda herhangi bir açıklama yapmayan Eyüboğlu’nun hızlıca uzaklaştığı muhabirler tarafından açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir