Yaşam

Gelin Evi birincisi kim oldu? 29 Nisan Cuma haftası Gelin Evini kim kazandı?

Hafta içi her gün Aslı Hünel’in neşeli sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkan Gelin Evi’nin bu haftaki birincisi merak konusu haline geldi. Birçok kişi “29 Nisan Gelin Evi birincisi kimdir? Gelin Evinde bu hafta kim birinci oldu?” gibi soruları arama motorlarında araştırmaya başladı. İşte Gelin Evi 29 Nisan Cuma birincisi…

Gündüz kuşağının en sevilen yarışma programlarından biri haline gelen Gelin Evi, hafta içi her gün birbirinden eğlenceli anları izleyenlerin beğenisine sunuyor. Lezzetli tatlardan tasarım harikası dekorasyonlara, el emeği göz nuru çeyizlerden tanışma hikayelerine kadar birbirlerini eleştiren 5 farklı gelin, final gününde altınların sahibi olmak için yarışıyor.

Gelin Evi

Show TV ekranlarında seyircilerle buluşan programın 29 Nisan Cuma günü gerçekleşen final gününde Merve, Seda, Fadime, Ayşe ve Esra gelin arasından kimin birinci olduğu merak konusu haline geldi. Yapılan oylamada son gün yarışmacısı Merve Hanım 29 puan alırken; Seda Hanım 29 puan, Fadime Hanım ve Ayşe Hanım 32 puan, Esra Hanım ise 34 puan aldı. Fenomen yarışmanın 29 Nisan 2022 Cuma günü kazanan ismi 34 puanla Esra gelin oldu.

Gelin Evi 29 Nisan Cuma birincisi kim oldu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir