Yaşam

Işın Karaca açtı ağzını yumdu gözünü! Gülşen’in sahne kıyafetleri hakkında sert konuştu

Işın Karaca bu kez açtı ağzını yumdur gözünü Gülşen’in açık sahne kıyafetlerine ateş püskürdü.

İş için İzmir ve İstanbul arası sürekli giden Işın Karaca, önceki gün bir mekan çıkışı görüntülendi. Karaca, ayaküstü sohbet ettiği basın muhabirlerine dert yandı. Karaca, Gülşen konusunda yeni bir açıklamaya imza attı. Ünlü şarkıcı abartılı sahne kıyafetleriyle Gülşen’in dikkatleri dağıttığını iddia etti. Sert konuşan Karaca Gülşen’e “Vücudu değil; aklıyla iş yapacak” dedi. 

IŞIN KARADA GÜLŞEN HADDİNİ AŞIYOR!

Bir kız annesi olan Işın Karaca, son günlerde verdiği kilolar sonrası imajını değiştirdi. Yeni bir albüm çıkaran Karaca, geçtiğimi gün Sabah gazetesine röportaj verdi. Karaca, röportajında bomba açıklamalara yer verdi.

ışın karaca yeni imajı

Özellikle Gülşen’in sahne kıyafetleri hakkında konuşan  Karaca, müziğin öne çıkarılması gerektiğini savundu. Karaca, bu açıklamalara yer verdi:

“Sahne adabı diye bir şey var. Beyonce’un Coachella konserini izlerseniz konsepti ve niye öyle bir şey yaptığını anlarsınız. Burada öyle bir kareografi yok, sanata dair değildi yapılan şeyler.”

gülşen

Daha önce ise “Ben de bir kız annesiyim. Her şey dozunda olmalı. Bunu normalleştiremezsin, bu kadarı fazla” şeklinde konuşmuştu. Ünlü şarkıcı, aynı şekilde sosyal medyadan şarkı söylemek için çıkış yapan Merve Boluğur’u da hedef aldı. Herkesin kendine ait mesleği yapması gerektiğinin bir kez daha altını çizdi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir