Yaşam

Milli voleybolcu Zehra Güneş’le Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz bir arada!

22 yaşındaki milli voleybolcu Zehra Güneş, son zamanlardaki performansı ve sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Medyada geniş bir takipçi kitlesine sahip güzel voleybolcu en son yaptığı paylaşımda Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz’le olan fotoğrafı gündeme oturdu.

Bugünlerde en çok takip edilen ve sevilen dizileri arasında yer alan “Yargı”, günden güne ilgi görmeye devam ediyor. Dizinin başarılı oyuncusu Pınar Deniz, rolünü üstelendiği Ceylin karakteriyle çok sevildi. 

zehra güneş

Milli voleybolcu Zehra Güneş, kariyerine 12 yaşında voleybolla başladı ama şimdilerde sadece spor gündeminde değil, oynadığı reklam filmleriyle de gündeme gelirken, katıldığı programlarda dahi dikkatleri üzerine topluyor. Sosyal medyada geniş bir kitleye sahip olan Güneş, yaptığı paylaşımında Pınar Deniz’le olan fotoğrafı takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

zehra güneş ve pınar deniz

BİR ARAYA GELDİLER

Son zamanların parlayan ünlü voleybolcusu Güneş, ekranların sevilen yüzü Pınar Deniz ile verdiği pozu Instagram hesabından paylaşıma açtı. 

zehra güneş ve pınar deniz

Zehra Güneş’in paylaşımını kendi hesabından da paylaşan Pınar Deniz, ikili fotoğraf çekilirken 1,97 boyundaki Zehra Güneş’in eğildiğini yazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir