Yaşam

Herkes bu olayı konuşuyor! Mehmet Yalçınkaya Acun Ilıcalı’ya resti çekti

TV 8 ekranlarının fenomen yarışması Masterchef Türkiye’de jüri üyeliği yapan Mehmet Yalçınkaya hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı. İşte detaylar…

Başarılı yapımcı Acun Ilıcalı, izleyiciyi ekranları başına kilitleyen popüler yarışma Masterchef Türkiye’nin Temmuz ayında hayranlarıyla buluşacağını duyurdu. Ancak sevilerek izlenen yarışmasının yeni sezonu henüz başlamadan, jüri üyelerinden olan Mehmet Yalçınkaya hakkında ortaya çıkan iddia herkesi şoke etti.

Mehmet Yalçınkaya

RESTİ ÇEKTİ! STÜDYOYU OLDUĞU GİBİ BIRAKTI

Masterchef Türkiye 2022’nin yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Yeni ve birbirinden yetenekli yarışmacılarla TV 8 ekranlarından yayınlanacak olan yarışmanın başlamasına sayılı günler kala, Şef Mehmet Yalçınkaya’nın geçen yıl maaş yüzünden rest çektiği Acun Ilıcalı ile yollarını ayırdığı da hemen gündeme düştü.

Acun Ilıcalı Masterchef jürileri

Somer Sivrioğlu’nun dolar üzerinden maaş aldığını öğrenen Mehmet Yalçınkaya’nın Acun Ilıcalı’ya rest çektiği geçen yıl gündem olmuştu. Mehmet Şef geçen yıl yaşananları unutmamış olacak ki MasterChef’teki jüri üyeliğini iddialara göre bırakıyor. Konuyla ilgili Acun Medya, Acun Ilıcalı ya da Mehmet Yalçınkaya cephesinden henüz resmi bir açıklama gelmedi.

 

Öte yandan geçtiğimiz MYK Gastro Arena adında gastronomi platformu kuran Yalçınkaya’nın bu işe daha çok vakit ayırmak istediği söylentiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir