Yaşam

Galatasaray’ın eski teknik direktörü Fatih Terim’e hırsız şoku!

Teknik direktör Fatih Terim, satın aldığı lüks motosikleti eline geçmeden galeride çalındı. İki hırsız yakalanıp, motosikletleri iadesini gerçekleştirdi. Şikayetten vazgeçilince iki sanık tahliye edildi.

Teknik direktör Fatih Terim, ücretini ödediği ama daha teslimatı gerçekleşmeyen motosikletini hırsıza kaptırdı. Hırsızlık olayı mart ayının başında İstanbul Maslak’ta meydana geldi. Lüks galeriye sıfır olarak gelen BMW markalı lüks motosiklet çekici ile otoparka çekildi. Sabaha karşı site güvenliği tarafından aranan galeri yetkilileri hırsızların mağazaya girdiğini söyledi.

fatih terim

Mağaza yetkilileri motosikletin kilidinin kırılarak alındığını fark etti. Emniyet güçlerinin hemen gelmesi üzerine, çevredeki kameralar izlendi. Hırsızların, kasklı 3 kişi oldukları ve işyerine girerek motoru çaldıklarını belirledi. Hırsızlar motosikleti Kağıthane’de bulunan bir apartmanın bahçesine bıraktıktan 1 saat sonra olay yerine getirdikleri araçla uzaklaştıkları öğrenildi.

fatih terim

2 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Yapılan araştırma ve tespitlerle iki kişi yakalandı. Gözaltına alınan şüpheliler, hırsızlık olayıyla bir lakaları olmadıklarını öne sürdüler. Kaçamaklı ifade verdikleri anlaşılan hırsızların, ifadelerinin ardından İstanbul adliyesine getirilen 2 şüpheli çıkarıldıkları nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

fatih terim

21 YIL HAPİS 

Yürütülen soruşturma sonunda haklarında 2 şüpheli hakkında “Mala Zarar Verme”, “Bina İçerisinde Muhafaza Altına Alınmış Eşya Hakkında Hırsızlık” ve “İşyeri Dokunulmazlığının İhlali” suçları kapsamında 21 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkan 2 tutuklu sanık, hırsızlık olayı ile alakalarının olmadığını savunarak tahliyelerini talep etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir