Yaşam

Demet Özdemir’in saatinin fiyatı dudak uçuklattı!

Oyuncu Demet Özdemir, pahalı kıyafet ve takılarıyla gündeme otururken, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımda kullandığı saat dudak uçuklattı.

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, Türk dizilerindeki rollerinde gösterdiği başarılı performanslarıyla gündeme geliyor. Ünlü oyuncu özel hayatını paylaştığı sosyal medya hesapları da takipçileri ve izleyenleri tarafından yoğun ilgi altında. Başarılı oyuncu paylaştığı fotoğraflarıyla gündeme gelirken, pahalı kıyafetleri ve takılarıyla ağızları açık bırakıyordu.

demet özdemir

180 BİN TL’LİK SAAT

Sosyal medya hesabındaki paylaşımında dikkat çeken kıyafetiyle kullandığı saati, takipçilerin gözünden kaçmadı. Ünlü bir markaya ait olan saatin fiyatı 180 bin TL olduğu öğrenildi. Elbisesine kıyasla daha pahalı olan saati, takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

demet özdemir paylaşımı

ELBİSESİ SAATİNDEN UCUZ

Oyuncu Özdemir, sosyal medyasında paylaşımını gerçekleştirdiği fotoğrafta kullandığı elbisesinin fiyatını öğrenen takipçileri, saatine oranla çok daha ucuz olduğunu iddia etti. Özdemir’in üzerinde elbise ise 775 TL fiyatı olduğu açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir