Yaşam

Seda Sayan’ın nikah şahidi Safiye Soyman’dan kıyafet açıklaması!

Çağlar Ökten ve Seda Sayan’ın nikah şahidi olan yakın arkadaşı Safiye Soyman hem kıyafeti hem de saçı ve makyajıyla adeta nikaha damgasını vurmuştu. Safiye Soyman, ters ışık kurbanı olduğunu söyledi.

Prag’da evlenmek için hazırlık yapan Seda Sayan ve Çağlar Ökten çifti, ani bir kararla değişikliğiyle Türkiye’de evlendi. Seda Sayan‘ın nikah şahitliğini Safiye Soyman ve Esra Özmen, Çağlar Ökten’in ise Faik Öztürk ve Fuat Özdolgun yaptı.

Nikahta en çok konuşulan konu, 8. kez evlenen Seda Sayan değil yakın arkadaşı Safiye Soyman oldu. Soyman tarzıyla resmen nikahın önüne geçti. Yıldız detaylı bir takım giyen Safiye Soyman’ı görenler gelini unuttu. Safiye Soyman, sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girdi.

Fotoğraftaki bir detay da sosyal medya kullanıcıların dikkatini çekmedi. Nikah fotoğrafında Soyman’ın parmaklarıyla hesap yapıyormuş gibi durması çok sayıda yorum aldı. Ünlü şarkıcının, Seda Sayan’ın evliliklerini hesaplarken yakalandığı düşünüldü.

AÇIKLAMA YAPTI!

Gelinden daha çok konuşulan ve sosyal medyada TT olan Safiye Soyman, o fotoğraflarda ışık hatası olduğunu söyleyerek yeni pozlarını yayınladı. Soyman açıklamasında ise “Aslında o giydiğim nikah kostümü, o kadar güzel bir kıyafet ki. O resim hatası, ışıktan dolayı. Alın bakın rötüşsuz size yolluyorum. TT olmuşum, Seda’m bugün öyle söyledi” dedi.

Safiye Soyman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir