Yaşam

Kadir İnanır yürürken zor anlar yaşadı! Destek alarak ayakta durabildi

Ünlü Yeşilçam oyuncusu Kadir İnanır, geçtiğimiz aylarda beyin kanaması geçirmişti. Uzun süre hastanede tedavi olan usta isim, sağlığına kavuştu. Etiler’de yürüyüşe çıkan İnanır, yürümekte zorlanınca yanındaki arkadaşının koluna girip destek oldu.

Yeşilçam’ın usta isimlerinden olan Kadir İnanır, rol aldığı filmlerdeki karakterlerle gönüllere taht kurmayı başarmıştı. Bir çok isimle başrolü paylaştığı filmler arasında kariyer hayatına ilk olarak 1968 düzenlenen Saklambaç gazetesinin “Fotoroman Artisti Yarışması”nda da birinci olmasıyla başladı.

kadir inanır

Bir süre fotoromanlarda yer almasının ardından 1968 yapımı “Yedi Adım Sonra” filmindeki küçük rolüyle kendini ekranlarda gösterdi. “Kara Gözlüm” filminde ilk başrolünü Türkan Şoray ile oynayan isim, Yeşilçam artistlerinden biri olarak, Türkiye’nin en sevilen oyuncularından biri olmayı başardı.

kadir inanır

GÜNLER SONRA TABURCU OLDU

Geçtiğimiz günlerde beyin kanaması geçiren 73 yaşında Yeşilçam artisti Kadir İnanır, 22 gün gözetim altında tutulmuştu. Sevenlerine mesaj vererek hastaneden ayrılıp, sonrasına sosyal medya hesabından paylaşarak iyi olduğunu bildirmişti. Paylaşımında İnanır, “Büyük barış mutlaka… Cennetin başköşesi ülkemizin, her karış toprağında mutluluğu yakalamak için ellerimizi birleştirip; büyük barışı gerçekleştireceğiz. İşte o zaman tam bağımsız Türkiye olacağız. Başka hiçbir çaremiz yoktur.” notunu düşmüştü.

kadir inanır

YÜRÜMEKTE ZORLANDI

Sağlığına kavuşan İnanır, önceki gün Etiler’de kameralara yakalandı. Bir mekan çıkışı görülen başarılı oyuncu İnanır, görenleri haliyle korkuttu. Ayakta durmakta ve yürümekte zorluk çeken İnanır’ın yardımına arkadaşı Jülide Kural yetişti. Şoförüne sinirlendiği düşünülen İnanır’ın keyifsiz halleri ise kameraları görmemezlikten gelmesine sebebiyet verdi. 

jülide kural ve kadir inanır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir