Yaşam

Nükhet Duru yine sessiz kalamadı: Benim yaşım benim yaşlılığım!

70’li 80’li yıllarda popüler müziğin en güçlü seslerinden olan Nükhet Duru, takipçisinden gelen eleştiriyle çileden çıktı. “Çok şımarık davranıyorsunuz” yorumuna Duru sessiz kalamadı. İşte detaylar…

Sesi ve şarkılara kattığı yorumlarla bir döneme damgasını vuran Nükhet Duru, son zamanlarda sosyal medyayı aktif kullanan sanatçılar arasında yer alıyor. Yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin dikkatini çeken Duru, kendisine gelen eleştirilere karşı sessizliğini koruyamadı. Daha önce de gelen yorumlara yanıt veren Duru, bir sosyal medya kullanıcısının “Şımarık davranıyorsunuz” eleştirisine verdiği yanıtla gündem oldu.

Nükhet Duru

“BENİM YAŞIM, BENİM YAŞLILIĞIM”

Her hareketiyle gündemde yer eden şarkıcı Nükhet Duru, bir sosyal medya kullanıcısından gelen, “Ya Nükhet Hanım çok şımarık davranıyorsunuz çok. Yakışmıyor size. Her zaman mı öyleydiniz? Ben mi yeni görüyorum? Güzel değil. Biraz daha yerinde hareket ederseniz iyi olur sizi çok seviyorum aslında” şeklindeki yorumuna şöyle yanıt verdi.

Nkhet Duru eleştirilere yanıt verdi

“Benim yaşım, benim yaşlılığım benim kararım! İstersem evde oturup örgü örüp kedilerimle vakit geçirmeyi, istersem setlerde neşeli videolar çekmeyi seçerim. İster dizlerimin ağrısına rağmen dans ederim, ister işim yoksa bütün gün uyur emeklilik yaşarım.”

Duru daha sonraki paylaşımında ise “Eleştirilerinizde daha nesnel ve anlayışlı olmanızı öneririm” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir