Yaşam

Ece Erken’den şaşırtan miras kararı!

Ünlü sunucu Ece Erken’in vefat eden eşi ünlü avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetmişti. Kaybettiği eşi için zor günler yaşayan Ece Erken, miras için aldığı kararı sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Ünlü sunucu Ece Erken, geçtiğimiz aylarda eşi avukat Şafak Mahmutyazıcığlu’nu Yeşilköy Balıkçılar Çarşısı’ndaki bir mekanda bir silahlı saldırı sonucunda kaybetmişti. Zor günler geçiren Ece Erken, miras dayatması sonucunda daha fazla dayanamayıp, miras için önemli açıklamalarda bulundu.

ece erken ve şafak mahmutyazıcıoğlu

Aldığı kararı sosyal medya üzerinden paylaşan Erken “Eşimi çok sevdim ve onu özlemle anıyorum ama rahmetli eşimi yıllardır gelir kapısı olarak gören ve rahmetli olduktan sonra hala görmeye devam eden bu kötü insanlarla ismimin daha fazla yan yana gelmesini istemiyorum. Biz gönülden bağlıydık, öyle kalacağız. Reddi miras yapıyorum herkese sevgi ve saygılarımla” şeklinde açıkladı.

ece erken ve şafak mahmutyazıcıoğlu

EŞİM SENİN YÜZÜNDEN ÖLDÜ

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüyle suçladığı kişi hakkında ağır ithamlarda bulunan Erken, “Sokağa çıkarken utanman, ölüme sebebiyet vermekten kahrolman gerekirken uyduruk çekler yazıp ölen eşime iftira atıyorsun. Kasti benim hesabıma yaptığın bu blokeyle birlikte senin namussuz yaşamını, hapislerde çürüyeceğin günleri Allah nasip etsin ve yaptığın dolandırıcılığı herkese ispat edeceğim.” ifadelerini kullandı.

ece erken reddi miras açıklaması

Vefat eden eşine de seslenen ünlü sunucu, “En yakınların mal kaçırdı, ‘Çavuş’ soyadlı birinin üstüne yaptılar her şeyi… ‘Arkadaşım’ dediğin dolandırıcı şerefsiz çıktı. Borcu varken ‘borcu var’ dedi. Ah be Şafak’ım hiç dostun, hiç adam yokmuş çevrende. Allah seni kurtarmış” şeklinde açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir