Yaşam

Bill Muray hakkında ortaya atılan iddia herkesi şaşırttı! Film çekimleri durdu

Dünyaca ünlü oyuncu Bill Murray, uygunsuz davranışla suçlanırken rol alacağı hazırlık aşamasındaki film için iddia ortaya atıldı. Aziz Ansari yönetmenliğindeki “Being Mortal” filminin çekimleri, Bill Murray’in ‘uygun olmayan davranışları’ nedeniyle askıya alındığı bildirildi.

71 yaşındaki oyuncu Bill Murray, hakkında geçen hafta şikayette bulunulduğu belirtildi. Yapılan şikayetler üzerine Murray hakkında, Searchlight Pictures bir soruşturma başlattı. Şikayetin geçen hafta yapıldığı, Aziz Ansari’nin ilk uzun metrajlı filmi “Being Mortal” filminin 28 Mart’ta başlayan çekimleri için pazartesi günü prodüksiyonun durdurulduğu ve soruşturma devam ederken çekimlerin yeniden başlatılmamasına karar verildiği öğrenildi.

bill murray

“ŞUAN DA ÜRETİME DEVAM EDİLEMEZ!”

Prodüksiyonun yayınladığı mektuba göre “Geçen hafta sonlarında bir şikayetten haberdar olduk ve hemen inceledik. Şartlar incelendikten sonra şu anda üretimin devam edemeyeceğine karar verildi. Bu projeye kattığınız her şey için hepinize gerçekten minnettarız. Umudumuz üretime devam etmek ve bu zamanlamayı belirlemek için çalışıyoruz” ifadesi yer aldı.

charlie

“SÖZLERİ AFFEDİLEMEZDİ!”

Bill Murray, daha öncede setteki bazı hareketleri nedeniyle suçlanmıştı. Charlie’nin Melekleri’nde başrol oyuncusu Lucy Liu’nun iddasına göre Murray’nin bir sahneyi çekerken ne söylediğini belirtmese de hakaret etmeye başladığını söyleyerek Murray’i suçlamıştı. Lucy Liu yaptığı açıklamada “Sözlerin bana karşı olabileceğine inanamadım. Ve açıkça öyleydi, çünkü sonra bire bir iletişim olmaya başladı. Sözlerin bir kısmı affedilemez ve kabul edilemezdi” ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir