Yaşam

Selçuk Bayraktar bursiyerlerle buluştu!

2016 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ile dünyaevine giren Selçuk Bayraktar önceki akşam bursiyerlerle buluştu. İşte haberin detayları.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ile 2016 yılında dünyaevine giren S/İHA Sistemi Bayraktar TB2’nin mimarı olan Selçuk Bayraktar ‘Milli Teknoloji Hamlesi’ programı kapsamında gençlerle buluştu. Bayraktar, konuşmasının ardından ‘Teknolojinin Yıldızları’ olarak tanımladığı gençlerle voleybol oynadı.

Selçuk Bayraktar

GENÇLERE MOTİVE OLDU

S/İHA Sistemi Bayraktar TB2’nin mimarı Selçuk Bayraktar, konuşması sırasında yaptığı işe de değinerek gençleri şu sözlerle motive etti:

“Maddeye, yüksek teknoloji makineye ve yaptığınız işe asıl anlam katan şey, nasıl ve neden yaptığınız. Şayet o sebepler olmasa, bütün bu hikaye manasız, ruhsuz, adeta karanlık bir vaha gibi karanlık bir vadi gibi böyle çok vahşi, sonu da olmayan bir manzara aslında baktığınızda. Tek başına madde olarak bakacak olsak, yaptığımız işi öyle kıymete vuracak olsak aslında bir hiç… İşte teorik bu yüzden çok kıymetli. Bütün bu yaptığımız, bütün bu verdiklerimizin aslında inanç ekseninde, insanlığın faydası için olumlu adım.”

Selçuk Bayraktar Milli Teknoloji Hamlesi kapsamında gençlere buluştu

“GELECEĞİN TÜRKİYE’SİNİ İNŞA EDECEK TEKNOLOJİNİN YILDIZLARI”

Bayraktar, ‘Milli Teknoloji Hamlesi’ programı kapsamında gençlerle bir araya geldi. Bayraktar, kendi sosyal medya hesabında “Bu akşam geleneksel @T3Vakfi iftarımızı Özdemir Bayraktar Milli Teknoloji Merkezi’nde yaptık. Geleceğin Türkiye’sini inşa edecek Teknolojinin Yıldızları, bursiyerlerimiz ve gönüllülerimizle buluştuk…” notuyla  düzenlenen programa dair karelere yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir