Yaşam

Seda Sayan ve Çağlar Ökten İstanbul’da evlendi! Prag planı suya düştü

Ünlü şarkıcı Seda Sayan ve Çağlar Ökten, bu akşam Swiss Otel The Bosphourus’da Beşiktaş Belediyesi Nikah Daire Başkanı Osman Kurtoğlu‘nun gerçekleştirdiği nikah töreniyle dünya evine girdi. İlk evliliğini 1987 yılında Rıdvan Kılıç’la yapan ünlü şarkıcı 8’nci kez mutluluğa evet dedi.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan ve müzisyen Çağlar Ökten 7 Mayıs’ta Prag’da evlenme kararı almıştı. Daha önce 7 kez evlenen Sayan’ın düğününe günler kala sürpriz bir gelişme yaşandı. Seda Sayan‘ın ekibinin vizede yaşadığı sıkıntılar nedeniyle çiftin nikah tarihi erkene alınarak bugün İstanbul‘da yapıldı.

Seda Sayan ve Çağlar Ökten

Swiss Otel The Bosphourus‘da Beşiktaş Belediyesi Nikah Daire Başkanı Osman Kurtoğlu’nun gerçekleştirdiği nikahta Sayan’ın gelinliği göz kamaştırdı. Gülşah Saraçoğlu imzalı zarif bir gelinlik tercih eden Sayan, saçlarını dalgalı kullanmayı tercih etti. Çağlar Ökten’in büyük beğeni toplayan damatlığı ise Tolga Çam‘ın özel tasarımı. 

Seda Sayan ve Çağlar Ökten İstanbul

Daha önce programı sebebiyle yakın dostunun nikah törenine katılamayacağını belirten Safiye Soyman, tarihin erkene alınmasıyla Sayan’ın nikah şahidi oldu. Çağlar Ökten’in nikah şahidi ise Faik Öztürk ve Fuat Özdolgun oldu. Jovir Events’in organize ettiği nikahta çiftin mutluluğu gözlerden kaçmadı.

Seda Sayan sekizinci kez nikah masasına oturdu

Balayına bayram tatilinde Paris’e gitme kararı alan ünlü çift, Türkiye’ye dönüş yaptıktan sonra Çağlar Ökten‘in Mersin‘de yaşayan ailesiyle bir araya gelecek.

Seda Sayan ve Çağlar Ökten balayında Parise gidecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir