Yaşam

Mustafa Sandal Melis Sütşurup çifti için nikaha geri sayım başladı!

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, nişanlısı Melis Sütşurup ile evlenmek için nikah günü aldığını açıkladı. Tüm planlamalarının yanında videolu davetiyelerin de gönderilmeye başlandığını açıklayan Sandal, eğlenceli bir organizasyonla dünyaevine girmeye hazırlanıyor.

‘Onun Arabası Var’ şarkısıyla hafızalara kazınan Mustafa Sandal, şimdilerde evlilik telaşına düştü. 52 yaşındaki şarkıcı Mustafa Sandal, 33 yaşındaki nişanlısı Melis Sütşurup ile evlenmeye karar verdi. 3 Haziran’da Roma’da nikahlarının kıyılacağını bildiren şarkıcı Sandal, düğünlerini ise Marmaris’te yapacağını açıkladı.

melis sütşurup ve mustafa sandal

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, 10-12 Haziran’daki hafta sonunda 80 kişilik bir organizasyonla birlikte kutlayacağını açıklayan Sandal, davetiyeleri dahi göndermeye başladıklarını bildirdi.

melis sütşurup ve mustafa sandal

VİDEOLU E-DAVETİYE!

D-Maris’in nefis atmosferinde çekilen kısa bir videodan oluşan davetiyede, Mustafa Sandal müstakbel eşine “Jest Oldu” şarkısını söyleyerek, “Ah sen ne güzel, ne güzel gülüyorsun/Kız sen ne güzel, ne güzel bakıyorsun” şeklinde ifade ediyor.

melis sütşurup ve mustafa sandal

10 Haziran’da akşam Manos’ta “Yunan Gecesi” yapacak olan çift, 11 Haziran’da otelin “Green Hills” olarak adlandırılan manzaralı çimenliğinde düğün yapacakları belirtildi. Ardından sahile inecek olan davetlileri için eğlenceli bir parti beklediğini açıklayan Sandal, düğün sonrasında keyifli bir kahvaltıyla organizasyonu sona erdireceğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir