Yaşam

Hülya Koçyiğit kızı Gülşah Alkoçlar’ın doğum gününü kutladı

Yeşilçam’ın usta oyuncularından Hülya Koçyiğit, sosyal medya hesabı üzerinden kızı Gülşah Alkoçlar’ın doğum gününü kutladı. Koçyiğit’in paylaştığı karelere yazdığı açıklama takipçilerini duygulandırdı.

Usta oyuncu Hülya Koçyiğit, son dönemde TRT1’de sunduğu ‘Film Gibi Hayatlar’ programı ile ön plana çıkıyor. Her hafta farklı bir ünlü konuk ağırlayan Koçyiğit, sosyal medya hesabından da bu isimleri paylaşıyor.

hülya koçyiğit

Instagram hesabı üzerinden yaptığı iş dışında özel yaşamı ile ilgili de paylaşımlarda bulunan usta oyuncu, kızı Gülşah Alkoçlar’ın karesini paylaşarak doğum gününü kutladı.

gülşah alkoçlar

Koçyiğit, paylaştığı karelere şu açıklamayı yazdı:

“Canım kızım seni kucağıma aldığım o 24 Nisan sabahı içime çektiğim kokun hala burnumda. Aşkın kokusu olur mu deseler hiç düşünmeden olur derim. Biricik evladım; sen, hayatımın en değerli armağanısın benim. Senin gibi bir evladı bize nasip eden yüce rabbime şükürler olsun.O güzel yüzün hep gülsün. Doğumgünün kutlu olsun. Seni çok seviyorum güzel kızım. İyi ki bizim kızımızsın.”

hülya koçyiğit gülşah alkoçlar

Koçyiğit’in gönderisine pek çok beğeni ve yorum gelirken, ünlü dostlarından da yorumlar geldi. Nilgün Belgün kareye kalp ve pasta emojileri bıraktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir