Yaşam

Gönül Dağı’nda bayram havası! Gönül Dağı 62. bölüm yeni fragmanı

Veysel’in kendisini babası Muammer’in önüne atması nedeniyle ağır yaralanır. Bu haber herkesi üzer. Öte yandan Taner babasına dair bir şeyler ararken kendini dedesi Ciritçi Abdullah’ın yanında bulur. Tüm bu dertlerin sıkıntıların içinde yaklaşan bayram ise ayrı bir havayla gelir. Asuman ve Ramazan için bambaşka bir kapı açılacak. Gönül Dağı 62. bölüm fragmanı

Doktor Kenan, Elif’e olan aşkını itiraf ediyor. Gedelli’de yeni, bir aşk hikayesi başlarken bu kez Muammer’in zengin aile krizi araya giriyor. Tüm bunları duyan Elif’i ikna etmeye çalışan Kenan, annesinden yardım ister. Öte yandan Taner, babasının yaşadığına dair umutları artar. Ciritçi Abdullah ise yol bu kez yalnız çıkar. 

GÖNÜL DAĞI 62. BÖLÜM 1. FRAGMANI:

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz türküsü ‘Gönül Dağı’ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film’in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi’ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın yaptığı Gönül Dağı’nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir