Yaşam

Eski eşler Mehmet Ali Erbil ve Tuğba Coşkun oğulları Ali Sadi için bir araya geldi!

Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil’in iki kız çocuğu Sezin Erbil ve Yasemin Erbil’in aksine oğlu Ali Sadi’yi gözlerden uzakta büyütmesi dikkatlerden kaçmadı. Geçtiğimiz gün eski eşi yani Ali Sadi’nin annesi Tuğba Coşkun ile iftar yemeğinde bir araya gelen Erbil, tüm eşleriyle çocukları için iletişim halinde olduğunu vurguladı.

2011 yılında anlaşmalı olarak boşanan Mehmet Ali Erbil ve Tuğba Coşkun’un evliliklerinden geriye Ali Sadi adında bir oğulları kaldı. Erbil’in diğer çocuklarının aksine Ali Sadi annesinin kararıyla magazin gündeminden uzakta büyüyor. Ancak Erbil bir an olsun oğlundan uzakta kalmıyor.

mehmet ali erbil

Hastalığından dolayı uzun süre tedavi gören Erbil, oğlundan bu süreçte uzak kaldı. Ancak o arayı kapatmak için sık sık bir araya gelen Erbil, genellikle oğlunun annesi Tuğba Coşkun’unda buluşmalarda olmasını istiyor.

mehmet ali erbil eski eşi tuğba coşkun

Böylece ailecek karar vermelerinin daha kolay olduğunu söyleyen Erbil, zamanın kötü olduğunu bu yüzden sürekli bu buluşmaları yapmalarının doğru olduğunu söyledi. Beraber iftar yapan aile mekandan farklı araçlarla ayrıldı. Ali Sadi’nin babasına olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir