Yaşam

ABD’ye yerleşen Tolga Karel’in babası vefat etti! Cenazeye yetişemedi…

ABD’ye taşınan ve TIR şoförlüğü yapmaya başlayan Tolga Karel’in babası Tufan Karel hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medya hesabından duyuran ünlü oyuncu cenazeye gidemezken görüşmediği eski eşi ve oğlu oradaydı.

Yaprak Dökümü dizisiyle tanınan 2016 yılında sürpriz bir kararla oyunculuğu bırakıp, evlenip ABD’ye yerleşen Tolga Karel aldığı haberle sarsıldı. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 78 yaşındaki babası Tufan Karel’in öldüğünü duyurdu.

tolga karel

“HANİ BENİ BEKLEYECEKTİN BABA..”

Babasının vefatının ardından Instagram hesabından paylaşım yapan Karel: “Bu Dünyadan Adam gibi bir adam geçti .Rabbim sana şükürler olsun. Onu benim babam olarak dünyaya getirdiğin için, Unutma oğlum bir adamın en büyük hazinesi itibarıdır. Onu kaybedersen her şeyini kaybedersin. Koca yürekli babam. Işıklar içinde Uyu. Ama ben gelmeden ölme demiştim sana. Hani beni beklicektin babaa..” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

tolga karelin babası vefat etti

Takipçileri ise ünlü oyuncuya başsağlığı mesajlarıyla destek oldu.

Karel, baş sağlığı dileyen herkese sosyal medya hesabından teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

tolga karel

Tolga Karel daha sonraki paylaşımında ise babasıyla ilgili “5 sene kanser her yerini sarmış biz üzülmeyelim diye bize hiçbir şey söylememiş öleceğini bile bile” açıklamasını yaptı.

 

Tufan Karel, Karacaahmet Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Snob Magazin’in haberine göre; ceneze törenine Tolga Karel’in görüşmediği oğlu Cihangir ve eski eşi manken Günay Musayeva katıldı. Torun Cihangir Türk bayrağına sarılı dedesinin tabutu başında gözyaşlarına boğulduğu görüldü.

tolga karelin oğlu

Günay Musayeva geçtiğimiz yıl yaptığı bir açıklamada “Oğlum babasını tanımıyor. Cihangir babasına dair hiçbir şey bilmiyor. O yüzden adını da görüntüsünü de bilmiyor” demişti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir