Yaşam

Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay çiftinden düğün açıklaması geldi!

Evlilik hazırlıkları yapan Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay çifti önceki gün İstanbul’da bir alışveriş merkezinde Monica Bellucci’nin de bulunduğu tek kişilik tiyatro oyununu izlemeye gitti. Gösteri öncesi kameralara yansıyan ünlü çift düğünleri hakkında gelen soruları yanıtsız bırakmadı!

Önceki gün İstanbul’da bir AVM’de dünyaca ünlü yıldız Monica Bellucci, Tom Volf’un yazıp, yönettiği Maria Callas’ın hayatına dair bilinmeyen detayların ve ilginç hikayelerin yer aldığı tek kişilik tiyatrosuyla sahnedeydi. Gösteriyi izlemeye giden ünlü isimler arasında Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy çifti de vardı. Ünlü çift basın mensuplarından düğün tarihlerine dair gelen soruları yanıtsız bırakmadı.

Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay

“EYLÜL AYINDA KIR DÜĞÜNÜ YAPACAĞIZ”

Eylül ayında nikah masasına oturmak için hazırlık yapan Oktay ve Atiksoy çifti, davette boy gösterdi. Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden ikili, “Oyunu çok merak ediyoruz. İzledikten sonra değerlendirme yapacağız” şeklinde konuştu.

Düğün planları hakkında da konuşan ünlü çift, “Eylül ayında kır düğünü yapacağız. İstanbul’da olur diye tahmin ediyoruz” açıklamasını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir