Yaşam

Yalnız Kurt’ta güç savaşı devam ediyor! Yalnız Kurt’un 14. bölüm fragmanı yayınlandı!

Birçok başarılı yapıma imza atan ünlü yönetmen Osman Sınav yeni dizi Yalnız Kurt ile ekranlara yeniden dönüş yaptı. İnternette en çok merak edilen ‘Yalnız kurt’ dizisi 13. bölümüyle seyircilerden tam not aldı. Ülkemizde mevcut siyasi meselelere değinen dizide dikkat çeken detaylara yer verildi. ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yalnız Kurt’un 14. fragmanından öne çıkan ayrıntılar…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Atv’de kurtlar vadisi dizisiyle efsane bir çıkış yakalayan yönetmen Osman Sınav uzun zaman sonra yepyeni bir yapımla ekranlara geri dönüyor. Yalnız Kurt, 22 Nisan Cuma akşamı 13. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Senaryosunu Murat Koca ve Alper Erze’nin kaleme aldığı Sinegraf Fim imzalı Yalnız Kurt dizisi, 13. bölümüyle en çok izlenen dizi olarak sosyal medyanın gündemine oturdu. İşte yalnız kurt 14.bölüm fragmanından dikkat çeken detaylar…

YALNIZ KURT 14.FRAGMANI YAYINLANDI!

YALNIZ KURT 13.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Sare ve timi Amerikan askerleri ile çatışmaya girerler. Tam köşeye sıkıştıkları anda Sihalar gökyüzünde görünür ve seri atış yaparlar. Amerikalılar olay yerini terk etmek zorunda kalırlar. Sare ise çatışmada yaralanmıştır, aynı zamanda kolu da kırılmıştır.

Türkmen Lider Şanver’in oğlunu kaçıran Nizam, Şanver’i oğlu ile tehdit eder. Durumu öğrenen Viking, Şanver’e oğlunu kurtaracağına söz verir ve bölgede Türk istihbaratına çalışan Aybars ile birlikte Şanver’in oğlunun tutulduğu evi takibe alır.

Doğan’ı ev baskınında mağlup edemeyip doğrudan sonuç alamayan Bevar, maddi kaynaklarını ve gücünü kırmak adına Doğan’a bağlı olan mekanlara baskın yapar. Mekan sahiplerinin bir kısmı Bevar’ın otoritesini kabullenip Doğan’a ihanet ederler. Bunu öğrenen Doğan, Sefer ve Kavak’ı kendisine ihanet edenlerin mekanlarına baskına gönderir. Onlardan biri olan Cüneyt’in mekanını basan Sefer ve Kavak uzlaşmaya yanaşmayan Cüneyt ve adamlarını öldürürler. İbret olsun diye de cesedini Bevar’ın kapısının önüne bırakırlar.

yalnız kurt oyuncuları kimler

YALNIZ KURT OYUNCULARI KİMLER?

Yalnız kurt dizisinin yapımcılığını Osman Sınav yönetmenliğini ise Çağatay Tosun üstleniyor. Senaryosu Murat Koca ve Ali Alper Erze’nin yazdığı dizi aynı zamanda güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Yalnız Kurt oyuncuları Cihan Ünal, Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Murat Han, Kürşat Alnıaçık, Polat Bilgin, Hilmi Özçelik, Göktan Oktay Göztepe.

 

yalnız kurt dizisi ne zaman başlayacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir