Yaşam

İstanbul’da Monica Bellucci rüzgarı esti! Ünlüler akın etti

İtalyan yıldız Monica Bellucci önceki akşam İstanbul’da bir AVM’de tiyatro sahnesindeydi. Sanat camiasından birçok isim dünyaca ünlü oyuncuyu izledi. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Dünyaca ünlü yıldız Monica Bellucci önceki akşam tek kişilik “Maria Callas: Mektuplar ve Anılar” oyunuyla İstanbul’da bir AVM’de bulunan tiyatro sahnesinde hayranlarıyla buluştu. Dünyaca ünlü İtalyan oyuncuyu iş ve sanat dünyasından birçok ünlü isim izlemeye gitti. Bellucci, PIU Entertainment’in 10’uncu yılındaki özel etkinlikler kapsamında seyircinin karşısına çıktı.

Monica Bellucci, oyununda operanın efsane ismi Maria Callas’ı canlandırıyor. Öte yandan gösteri sonrası sanatçıya, Türk soprano Leyla Gencer’in biyografisi ve CD’si hediye edildi.

ÜNLÜ İSİMLER AKIN ETTİ

Yılmaz Erdoğan

“Yüzü kadar içi de güzel” diyen Yılmaz Erdoğan dünyaca ünlü oyuncu Bellucci’yi izleyenler arasındaydı. Erdoğan, 2012 yılında Bahman Gobadi’nin yönettiği “Gergedan Mevsimi” filminde Monica Bellucci ile İstanbul’da kamera karşısına geçmişti. Erdoğan, arkadaşını bu özel gecede yalnız bırakmayarak, “Dünyada bir daha Monica gibi bir insanın gelmeyeceğini çok iyi biliyoruz. Yüzünün güzel olduğu kadar içi de çok güzel” ifadelerini kullandı.

Kerem Alışık ve oğlu Sadri Alışık

Kerem Alışık ve oğlu Sadri Alışık’la poz verdi. Oyuncu, “Dünyanın en güzel kadınlarından biri. Zevkle, keyifle izleyeceğiz” dedi.

Pelin Akil ve Anıl Altan

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir