Yaşam

Hadise’nin 23 Nisan fotoğrafı görenleri şaşkına çevirdi! “Nereden Nereye”

Ünlü şarkıcı Hadise, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için sosyal medya hesabından duygusal açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcının paylaşımındaki önlüklü fotoğrafı ise sosyal medya gündeminde bomba etkisi oluşturdu.

Müstakbel eşi Mehmet Dinçerler ile evlilik hazırlıklarında olan Hadise, sosyal medya hesabından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için duygulandıran bir paylaşımda bulundu. Ünlü şarkıcı çocukluğuna da yer verdiği paylaşımıyla günün magazin konusu odu. Kullandığı açıklamalar hayranlarında derin duygular oluştururken ünlü ismin önlüklü fotoğrafı dikkatlerden kaçmadı.

Şarkıcı Hadise

“23 NİSAN KUTLU OLSUN”

Hadise’nin Instagram hesabından 23 Nisan’ı kutladı. Çocukluk fotoğraflarını paylaşan şarkıcının 23 Nisan mesajı hayranlarını duygulandırsa da önlüklü kareleri bir o kadar dikkat çekti.

Hadise 23 Nisanı kutladı

Ünlü isim, “Daha boyum mikrofona zor yeterken, Türkiye’den çok uzaklarda da kutlardım 23 Nisan’ı… Başka bir ülkede doğmuş olsam da her sene okulda 23 Nisan’ı kutlardık. Okulumuz buna izin verirdi. Türk ya da değil tüm çocuklarla birlikte kutlardık. Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği gibi” ifadelerini kullandı.

Hadise, okuluyla birlikte her sene 23 Nisanı kutladıklarını söyledi

Öte yandan Hadise paylaşımında, “Özgür olmak, istediğini istediğin an yapmak, herkesi eşit görmek ve olduğu gibi kabul etmek ne büyük bir erdem. 23 Nisan kutlu olsun. Atamızı saygıyla anıyorum…” sözlerine de yer verdi.

Hadiseden duygulandıran paylaşım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir