Yaşam

Alişan’dan Demet Akalın’a doğum günü mesajı!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yeğenleriyle çekildiği fotoğrafları paylaşan Alişan yakın arkadaşı Demet Akalın’ın doğum gününü kutladı. İşte detaylar…

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve Alişan önceki hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Dolmabahçe Sarayı’ndaki iftar davetine icabet etmişti. Yıllardır çok yakın arkadaş olmasıyla bilinen ikilinin bir fotoğrafı, Alişan’ın paylaşımıyla sosyal medyada gündem oldu. Alişan, 23 Nisan‘da doğan Demet Akalın ile çekildiği kareyi Instagram hesabından kutlama mesajıyla paylaştı. Ünlü şarkıcının paylaşımı kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu.

Alişan Demet Akalının doğum gününü kutladı

“KÖTÜ GÜN HIZIR ACİLİ…”

Daha önce ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programıyla ekranlara çıkan ikili, yıllardır yakın dost olmalarıyla biliniyor.

Öte yandan Akalın’ı “Kötü gün hızır acili…” sözüyle tanımlayan şarkıcı Alişan, 23 Nisan doğumlu olan yakın arkadaşının doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi.

Demet Akalın ve Alişan

Alişan, Demet Akalın’ın doğum gününü şu sözlerle kutladı:

“Bu sene çook eskilerden değil pırıl pırıl bir fotoğraf koydum ortim:) Seni anlat deseler bana, merhametli, vicdanlı ve kötü gün hızır acili derim… Yeni yaşında İnşallah en başta sağlık diliyorum kardeşime her şeyden önce ve hep birlikte nice güzel yıllarımız olsun. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir