Yaşam

Yeşilçam Yıldızı 67 yaşındaki Gülşen Bubikoğlu’dan hayran bırakan paylaşım!

Türk sinemasının güzle yıldızı Gülşen Bubikoğlu, son paylaşımıyla hayranlarını mest etti. Yıllara rağmen güzelliğinden ödün vermeyen Bubikoğlu’na beğeni ve yorum yağdı.

Uzun süredir ekranlardan uzak duran Gülşen Bubikoğlu, pandeminden sonra eve tamamen kapandı. Resim çizmeye başlayan Bubikoğlu, geçtiğimiz gün son halini paylaştı. Hayranları paylaşımına beğeni ve yorum yağdırdı. Bubikoğlu, yıllar geçmesine rağmen güzelliğinden ödün vermediği görüldü. 

gülşen bubikoğlu paylaşımı

GENÇLİK YILLARINA GÖTÜRDÜ!

Yeşilçam yıldızı Gülşen Bubikoğlu 20’li yaş fotoğrafıyla mest etti. Hayranlarını maziye götürdü. Akıma uyan Bubikoğlu’nun paylaşımına beğeni yağdı. Yıllara meydan okuyan Bubikoğlu, sosyal medyayı aktif kullanıyor.

GÜLŞEN BUBİKOĞLU’NUN KIZI BAKIN KİMİNLE EVLİ!

Yeşilçam’ın usta ismi Gülşen Bubikoğlu, 1974 yılında nikah masasına oturduğu Türker İnanoğlu’ndan bir kızı olmuştu. Zeynep İnanoğlu adındaki kızı ise ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir ile 2011 yılında evlendi.

cüneyt özdemir ve zeynep inanoğlu

 

5 Aralık 1954 yılında İstanbul’da doğan Gülşen Bubikoğlu, 1973 yılında “Ses” dergisinin yarışması ile kariyerine başladı. Birçok Türk sinemasında yer alan oyuncu güzelliği ve yeteneği ile kısa zamanda büyük ün kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir