Yaşam

Selahattin Paşalı bebeğine rol aldığı dizinin adını koyacak!

Kıvanç Tatlıtuğ’dan sonra Selahattin Paşalı’da kızının adını oynadığı diziden koymayı tercih etti. Lara Tümer ile evliliğinde ilk çocuklarını kucağına almaya hazırlanan Paşalı, her fırsatta baba olacağının heyecanını yaşadığını dile getiriyor.

“Kalp Atışı”, “Leke”, “Babil” ve “Aşk 101” dizilerindeki başarısıyla adını geniş bir kitleye duyuran Selahattin Paşalı, son olarak “Pera Palas’ta Gece Yarısı” dizisinde Hazal Kaya ile başrolü paylaştı.

selahattin paşalı

Lara Tümer ile dünyaevine giren Paşalı, mutluluğunu çocuk ile taçlandıran iismler arasında yerini alıyor. Aynı Kıvanç Tatlıtuğ gibi oynadığı diziden esinlenerek kızının adını koyduğu açıklandı.

selahattin paşalı ve lara tümer

Genç yaşında şöhreti yakalayan oyuncu Selahattin Paşalı, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 41. İstanbul Film Festivali’nin ödül töreninde bebeklerine koyacağı ismi açıkladı.

selahattin paşalı ve lara tümer

Ünlü oyuncu “Pera Palas’ta Gece Yarısı” dizisi hakkında, “Elimden geleni yapmaya çalıştım. Tüm ekip ile güzel bir iş çıkardık. Devamı gelecek. Ben kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Popülerlik beni korkutmaz tam tersine daha fazla başarılı ve mütevazi olmak için beni motive eder” ifadesini kullandı.

selahattin paşalı ve lara tümer

BEBEĞİN ADI LEYLA PERA OLACAK

Lara Tümer ile ilk bebeklerini kucağına alacak olmanın heyecanını yaşayan Paşalı, “Çok heyecanlı ve mutluyum. Çok güzel bir yıl geçiriyorum. Bebeğin ismi Leyla Pera Paşalı olacak inşallah” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir