Yaşam

İstanbul’da Monica Belluci rüzgarı esti! Ünlü yıldıza hoş geldin hediyesi…

Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle bir döneme damga vuran Monica Belluci, Tom Volf’un yazıp yönettiği, ünlü soprano Maria Callas’ın hayatını anlatan tek kişilik tiyatro oyunu için Türkiye’ye geldi. Organizasyon sahipleri Raif İnan ve Cemil Demirok, ünlü aktrise Türk soprano Leyla Gencer’in biyografisini ve CD’sini hediye etti.

Dünyaca ünlü yıldız oyuncu Monica Belluci, ünlü soprano Maria Callas’ın hayatını anlatan “Maria Callas: Mektuplar Ve Anılar” adlı tek kişilik tiyatro oyunuyla Türkiye’ye geldi. Türk organizasyon şirketi Piu Entertainment’in kuruluşunun 10’uncu yıl etkinlikleri kapsamında İstanbul’da sahnelenecek olan oyun Belluci’nin hayranlarını heyecanlandırdı.

Monica Belluci

“LEYLA GENCER EN ÖNEMLİ İSİMLERDEN BİRİ”

Organizasyonun mimarları Raif İnan ve Cemil Demirok, ünlü oyuncuya Türk soprano Leyla Gencer’in biyografisini ve CD’sini hediye olarak takdim etti. “Maria Callas: Mektuplar ve Anılar” gösterisi öncesinde farklı sopranoların hayatlarını yakından incelediğini belirten Belluci, Leyla Gencer’in kendisi için özel bir yer olduğunu söyleyerek “Maria Callas performansım için uzun süre hazırlık yaptım. Bu süreçte tüm dünyadan sopranoların hayatlarını öğrendim ve eserlerini dinledim. Tüm dünyanın ortak değeri bu sanatçılar arasında şüphesiz Leyla Gencer en önemli isimlerden biri. Bu anlamlı hediye için Piu Entertainment ekibine çok teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Merakla beklenen tiyatro oyunu, 21-22 Nisan tarihleri arasında Zorlu PSM’de izlenebilecek.

Maria Callas: Mektuplar Ve Anılar oyunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir