Yaşam

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Seda Bakan hamilelik sürecini anlattı!

İkinci kez anne olmaya hazırlanan oyuncu Seda Bakan daha öncesinde sosyal medya hesabından ‘karnı burnunda’ pozlar paylaşmıştı. Geçtiğimiz gün Etiler’de objektiflere yansıyan güzel oyuncu, basın mensuplarına hamilelik süreciyle ilgili bilgi verdi. İşte detaylar…

Leyla adında bir kızı olan Seda Bakan, 24 Mart’ta Instagram hesabından hamile olduğunu duyurmuştu. Belirmeye başlayan karnıyla poz veren oyuncu, kızı olacağını açıklamıştı. Müzisyen Ali Erel ile mutlu bir evlilik sürdüren Seda Bakan, karnı burnunda pozlarıyla adından söz ettiren güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde Etiler’de görüntülendi. Ünlü oyuncu basın mensuplarına hamilelik süreciyle ilgili açıklamada bulundu.

Seda Bakan

4. AYI GERİDE BIRAKTI

Etiler’e bir mekanda arkadaşlarıyla uzun saatler boyuncu sohbet eden oyuncu Seda Bakan hamilelikte 4. ayını geride bıraktı. Sohbet sonrası mekandan çıkarken görüntülenen Bakan, basın mensuplarına acelesi olduğunu söyleyerek hızla aracına yönelirken hamilelik sürecinin güzel geçtiğini belirtmeyi ihmal etmedi. Daha sonra başarılı oyuncu “Başka zaman konuşuruz” diyerek aracına bindi.

NE OLMUŞTU?

36 yaşındaki ünlü oyuncu, paylaşımına; “Yeni kız bebek yükleniyor. Dördüncü ayla beraber hayata dönüş başlamıştır” notunu düşmüştü.

seda bakan

“AİLE ZAMANI”

Tüm bunları ardından hamileliğinin beşinci ayında olan Seda Bakan, karnı burnunda yeni pozlarını takipçileriyle paylaştı. Ailesiyle bir araya gelen güzel oyuncu, karışık renkli bluzuyla çekilen fotoğraflarını “Aile zamanı” diyerek paylaştı.

seda bakan ve kızı

Büyüyen karnı dikkat çeken ünlü ismin paylaşımına binlerce beğeni ve ‘Maşallah’ yorumu geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir