Yaşam

Özge Özder’den şaşırtan açıklama: Bebeğin yediği helal giydiği haram

Ünlü oyuncu Özge Özder, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Gazetecilerin sorularını cevaplayan Özder’in kızıyla ilgili yaptığı açıklamalar gündem oldu.

Kanal D’de ekranlarında yayınlanan ‘Sadakatsiz’ dizisinde ‘Doktor Derya’ karakterine hayat veren Özge Özder, önceki gün müzisyen eşi Sinan Güleryüz ve kızları Luna ile Etiler’de bir AVM’de objektiflere yansıdı. Alışverişe çıktıklarını söyleyen ünlü çift, gazetecileri sorularını cevapladı.

özge özder

‘BEBEĞİN YEDİĞİ HELAL, GİYDİĞİ HARAM’ 

Muhabirlerin “Aile olarak çok şık giyinmişsiniz” yorumuna ünlü oyuncu, “Bebeğin yediği helal, giydiği haram derler ya, aslında kızıma çok basit bulduğum şeyler aldım. Kadın girişimciler de destekliyor. Mesela bu kıyafeti hediye geldi. Önemli olan güzel şeyler giydirmek, pahalı giydirmek değil” yanıtını verdi.

özge özder

‘BAKICI ALMIYORUZ’ 

“Luna büyürken değişiyor mu? Nasıl bir çocuk?” sorusunu ise Özder, “Şu an 14 aylık, biraz daha kendi istediklerini yapıyor. Kendi yemek istediklerini yapıyor, bir de yürütüyoruz artık. Biz bakıcı da almıyoruz, Sinan’la beraber işlerimizi dengeleyip öyle bakıyoruz. Bir de annem sağ olsun bakıyor biz yokken” şeklinde cevapladı.

“Sinan Bey nasıl bir baba peki?” sorusu üzerine Özge Özder, “Muhteşem bir baba. Her çocuğun mutlu olacağı bir baba modeli. Akıl olarak olgun olup, ruh olarak onunla akranmış gibi vakit geçiren bir baba” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir