Yaşam

Neslihan Atagül’den Kadir Doğulu’ya duygusal doğum günü mesajı!

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti evlendikleri günden itibaren tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sosyal medyada aktif olan Atagül, çıktıkları tatilden görüntüler paylaşarak eşi Kadir Doğulu’nun doğum gününü duygusal bir açıklamayla kutladı.

2019 yılında dünya evine giren Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti, oynadıkları dizi ve filmlerle gündeme gelirken, yakın zamanda rahatsızlık geçiren Atagül’ün iyileşmesi sonrası tatile çıktı.

kadir doğulu ve neslihan atagül

Geçen senelerde oynadığı “Sefirin Kızı” dizisinde “Nare” karakterine hayat veren Neslihan Atagül, geçirdiği geçirgen bağırsak sendromu yüzünden dizisiyle veda etmek zorunda kalmıştı. 

kadir doğulu ve neslihan atagül

İyileşir iyileşmez eşi Kadir Doğulu ile beraber Seyşeller’e tatile çıkan çift, mutluluklarını sosyal medya üzerinden paylaşmayı da ihmal etmiyor.

kadir doğulu ve neslihan atagül

“OLDUĞUN HER GÜN ŞÖLEN SENİN”

Bugün doğum günü olan Kadir Doğulu’ya duygusal bir açıklamayla yayınladığı tatil fotoğrafları gündeme oturdu. Atagül, paylaşımında “İyi ki doğdun sevgilim. Doğduğun gün kutlu, olduğun her gün şölen senin! Seni çok seviyorum” notunu ekledi. 

kadir doğulu ve neslihan atagül

“AĞLATACAKSINIZ BUGÜN”

Atagül’ün paylaşımına yorum atan Kadir Doğulu ise, “Ben de seni çok seviyorum. İlla ağlatacaksınız bugün.” ifadelerini kullandı.

kadir doğulu ve neslihan atagül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir