Moda

2022’ye damgasını vuracak ofis stilleri!

Pandemiyle beraber yeni fikirlerin modaya yön verdiği son zamanlarda kadınlar iş hayatında da konforu ve şıklığı geri plana atmadan mütevazı kombinlerle mesaiye başlamayı tercih ediyor. Her ne kadar giyim konusunda alternatif üretmek zor olsa da moda dünyasının her geçen gün gelişmesi kıyafet tercihlerinde bakış açısını değiştirebiliyor. Peki 2022’ye damgasını vuracak ofis stilinde neler var?

Yeni nesil sokak stillerini de barındıran ofis tarzı kombinleriyle şık ve mütevazı görünmeyi seven kadınların profesyonelliğini koruyacak bir takım parçalar var. Sadece bir araya getirilmeyi bekliyorlar. Bu yazımız 2022 yılına damgasını vuracak ofis stilinizi oluşmanızda sizlere yardımcı olacak. 

2022’YE DAMGASINI VURACAK OFİS STİLİ

  • Deri parçalarla zirvedesin;

deri parçalara şans verin

2022 kış trendleri arasında zirveye doğru tırmanan deri parçalar, her zaman tamamlayıcı özelliğiyle kendini aratmayı başarıyor. Tercih edeceğiniz kombini patlatacak bir deri ceket veya etek stil sahibi olduğunuzun ispatıdır.

  • Blazer ceketlerin gücü;

Blazer ceketlerin gücü

Yeni sezonda adından çokça bahsettirecek blazer ceketler vitrinleri sallamaya devam ediyor. Tesettürlü kadınlar için kurtarıcı parçalar haline gelen blazerlar alternatif renk ve desenleriyle kombinlere dahil olmak için kolları sıvadı. Ekoseli modelleriyle tek renk giyim tercihlerini canlandırmaya hazır.

Blazer ceketli ofis stili kombin önnerisi

  • İkili yelekli takımların dünyası;

İkili yelekli takımların dünyası

Ofis kombinlerinde dikkat çekmeye çalışmadan şık bir görünüm elde etmek için ikili yelekli takımlar tercih edilebilir. Özellikle moda düşkünü her kadının gardırobunda bulunması gereken takım parçalarda sağlamlığı ve gizemin temsili kahve tonlarına siyah bir eş ile mesaiye kahve tadında motive başlayabilirsiniz.

Yelekli ofis stili kombin önerisi

  • Vazgeçilmez etekler;

Vazgeçilmez etekler

Mesai saatlerinde yormadan şık bir görünüm kazandıracak etekler alternatifleriyle moda dünyasını kasıp kavurmaya devam ediyor. Düz kesime sahip olan bir etek ofis ortamı için rahatlığı ve güveni sunar. Bunun yanı sıra ekoseli etekler de tek renk gömlek ve yarım çizmelerle eşleşmekten mutluluk duyabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir