Yaşam

Ünlü oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu’nun annesi vefat etti!

Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu, bugün aldığı haberle yıkıldı. Annesinin kaybını yaşayan ünlü oyuncu, üzüntüsünü sosyal medya hesabından paylaştı.

Girdiği bir çok dizi ve film projelerinde adından sıkça söz ettiren 66 yaşındaki başarılı oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu, bugünlerde “Yargı” dizisinin Şahver Yengi karakterine hayat veriyor.

ayşenil şamlıoğlu

Şamlıoğlu, gün içerisinde annesini kaybettiğini sosyal medya hesabından bildirdi.

ayşenil şamlıoğlu

Yaptığı paylaşımla takipçilerinin de yüreğini burkan başarılı oyuncu Şamlıoğlu’na takipçileri ve sevenleri tarafından destek ve taziye yorumları yağdı. 

ayşenil şamlıoğlu

Annesinin vefatını bir gönderiyle açıklayan Şamlıoğlu, “Canım taa içi, bana can veren, her zaman yaşama bakışını örnek aldığım dünya güzeli annem bizi bıraktı gitti. Öksüz kaldım, hissettiğim bu, her yaşta hissediliyormuş bu duygu meğer. Pamuk gibi bir insandı, adeta başında bir hale ile yaşadı, yumuşacık, sevgi dolu, her baktığı yerde güzellik gören, yaşamdan tat alan, pozitif duruşunu hiç kaybetmeyen biriydi annem…”

ayşenil şamlıoğlu

“SEVMEYİ SENDEN ÖĞRENDİM”

“Ben her canlıyı sevmeyi ondan öğrendim, öğrendiğim pek çok şeyin yanında… Yaşadığı gibi yumuşacık veda etti hayata… Hastaneye giderken gene ‘papatyaların güzelliğine bak’ diyormuş yeğenim Serap Göktekin’e. Hastaneye ulaştıklarında bilinci kapanmış…”

ayşenil şamlıoğlu

“GİTTİĞİN YERDE ÇOK MUTLU OL!”

“Canııııımmmmmmm, hep güzellikler sarsın etrafını, yaşamda gördüğün güzelliklerin binlerce katı kuşatsın seni, gittiğin yerde çoook mutlu ol e mi? Seni seviyorum annem, seni çok seviyorum…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir