Yaşam

Kadir Doğulu kafaları karıştırdı! Neslihan Atagül hamile mi?

Önceki gün fenomen komedyen Yasemin Sakallıoğlu’nun tek kişilik gösterisini izlemeye giden Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Uniq Hall’de komedyen Yasemin Sakallıoğlu‘nun “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” tek kişilik gösterisini izlemeye giden Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti. Gösteri öncesi soruları yanıtsız bırakmayan çift, yaptıkları Seyşeller tatilinden bahsetti. Ayrıca gazetecilerden gelen hamilelik sorusuna Doğulu’dan, kafaları karıştıran bir yanıt geldi.

Kadir Doğulu

“GÜNEY AMERİKA’YA GİDECEĞİZ”

Yeni yerleri gezerken mutlu olduklarını belirten Doğulu, ” Güney Amerika’ya da gitmeyi düşünüyoruz, orada bizi seven çok kişi var. Türk dizileri orada çok seviliyor, bizim diziler sayesinde Türkçe konuşuyor birçok kişi” ifadelerini kullandı.

Neslihan Atagül

“NASIL BAKMAYAYIM?”

Ünlü çift soruları yanıtlarken Atagül’ün eşine hayranlıkla bakması gözlerden kaçmadı. Basın mensubunun, “Resmen aşk ile bakıyorsunuz, sosyal medyada da bu durumunuz konuşuluyor” sözleri üzerine güzel oyuncu, “Baksanıza nasıl bakmayayım böyle birine” ifadeleriyle eşine olan sevgisini dile getirdi.

“EĞER HAMİLE OLURSA…”

Gösterinin başlamasına doğru eşinin karnını okşayan Doğulu’ya “Neslihan Atagül’ün karnını okşadınız. Yoksa hamile mi?” sorusuna gelen tepki kafalarda soru işareti oluşturdu. Gülerek yanıt veren Doğulu, “Öyle bir şey olursa size mutlulukla haber veririz” açıklamasını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir