Yaşam

Annesini kaybeden Göztepeli Ege Özkayımoğlu’nun maç öncesi röportajı yürekleri yaktı!

Süper Lig’in 33. haftasında Fenerbahçe’ye konuk olan Göztepe’de genç oyuncu Ege Özkayımoğlu, maç öncesi verdiği röportajla herkesi gözyaşlarına boğdu. Birkaç gün önce annesini kaybeden Özkayımoğlu “Çok hüzünlüyüm, çok canım yanıyor ama onun için daha iyi olacağım inşallah.” sözleriyle yürekleri dağladı.

Spor Toto Süper Lig‘in 33’üncü haftasında Fenerbahçe ile Göztepe karşılaşması yaşandı. Göztepe’de oynayan 20 yaşındaki Ege Özkayımoğlu, karşılaşma öncesi verdiği röportajla duygu dolu anlar yaşattı.

“ÇOK CANIM YANIYOR AMA ONUN İÇİN İYİ OLACAĞIM”

Röportaj sırasında 4 gün önce annesini kaybettiğini dile getiren 20 yaşındaki forvet gözyaşları içerisinde “4 günüm iyi geçmedi” ifadelerini kullandı. Annesinin kaybıyla zor günler geçiren Özkayımoğlu, “4 gün önce annemi toprağa verdim. Mekanı cennet olsun. Çok hüzünlüyüm, çok canım yanıyor ama onun için daha iyi olacağım inşallah. Çok rahat konuşamıyorum ama gelip birkaç şey söylemek istedim. Yaptığım her şeyi onun için yapıyordum şimdiye kadar bundan sonra da onun için yapmaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.

Ege Özkayımoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir