Yaşam

Alper Kul ve Aylin Kontente resmen Londra’da ortada kaldı!

Aylin Kontente ve Alper Kul çocuklarıyla birlikte tatil için Londra’ya gitti. Oğulları virüs kapınca tatilleri kabusa dönen çift, zor anlar yaşadı. İngiltere’de hiç bir yardım bulamayan Alper Kul ve Aylin Kontente, desteği ve yardımı yine Türkiye’den buldu.

İngiltere Londra’daki sağlık sisteminin son kurbanlarından olan Aylin Kontente ve eşi Alper Kul, tatil için kaldıkları bölgede virüs kaptığı söylenilen çocukları için bir türlü doğru tedavi yöntemini bulamadı.

Aylin kontente, eşi alper kul ve çocukları

Durumu açıklayan Aylin Kontente “Harika başlayan tatilimiz çocuklara geçen bir virüs sebebiyle tam 8 saat süren kramp ve istifra ile çok üzücü bir hal aldı” diyen güzel oyuncu, çareyi Türkiye’de doktoruna ulaşmakta buldu. 

Aylin kontente, eşi alper kul ve çocukları

TÜRKİYE’DEN YETİŞTİ!

Doktor Murat Kandemir, İstanbul’dan Londra’da yaşayan bir Türk hastasıyla irtibata geçti ve ona tedbir olarak yazdığı ilacın oyuncu çiftin çocuklarına ulaştırılmasını sağladı.

alper kul, eşi aylin kontente ve çocukları

Londra‘da yaşayan birkaç Türk doktor ile bir Türk kliniği sahibiyle çalışanları da Aylin Kontente için ellerinden geleni yaptı.

aylin kontente, eşi alper kul ve çocukları

Aylin Kontente, yaşadığı bu tecrübeyle bir kez daha “Beni Türk doktorlarına emanet ediniz” sözünü hatırladığını dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir