Yaşam

Afra Saraçoğlu’ndan heyecanlandıran proje! Hangi dizide oynayacak?

Son olarak Blu TV’de izleyiciyle buluşan Yeşilçam dizisinde Çağatay Ulusoy’a eşlik eden Afra Saraçoğlu uzun aradan sonra ekranlara dönüyor. Başarılı oyuncu Star TV’nin yeni projesinde rol almak için anlaşma yaptı. İşte detaylar…

Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız ve Kırmızı Oda gibi reyting rekorları kıran dizilere imza atan OGM Pictures önceki hafta Star TV ile içerik anlaşması yapmıştı. OGM Pictures yapım şirketinin sahibi olan Onur Güvenatam yalnızca Star TV için proje hazırlayacak. Güvenatam’ın Star TV ekranlarından izleyiciyle buluşturacağı ilk dizisi “Antepli” için tüm hazırlıklara başladı.

Afra Saraçoğlu

ANTEPLİ DİZİSİNDE KİMLER OYNAYACAK?

Çağan Irmak’ın Blu TV’de çektiği Çağatay Ulusoy’lu Yeşilçam dizisinde başrol oynayan Afra Saraçoğlu, ‘Antepli’ dizisindeki karakterine hazırlanmak için kolları sıvadı.

Yalnızca oyunculuğuyla değil güzelliğiyle de gündemden düşmeyen Saraçoğlu daha önce, “Hakime Hanım”, “Kusursuz Kiracı”, “İntibah”, “Kara Tahta”, “Gün Işığım”, “Harikalar Diyarı”, “Gizli Kalsın” gibi projelerden teklif almıştı. Ancak tüm teklifleri red edip Nurgül Yeşilçay ile tiyatro yapma kararı alan ünlü oyuncu, senaryosunu titizlikle incelediği OGM Pictures projesine dahil oldu.

Afra Saraçoğlu Yeşilçam dizisi

ÇEKİMLER İSTANBUL’DA DEVAM EDECEK

Saraçoğlu’nun başrolde yer alacağı Antepli dizisinin Gaziantep’te başlanan çekimlerine İstanbul’da devam etmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir