Yaşam

Yılın düeti! Mustafa Ceceli ve Şöhret Memmedova’dan “Varsa Aşk”

Başarılı yorumları ve düetleriyle kulakların pasını silen Mustafa Ceceli bu kez, Azerbaycan’nın ünlü şarkıcısı Şöhret Memmedova ile düet yaptı. Yıla damgasını vuracak “Varsa Aşk” şarkısı dinleyiciden tam not aldı. İşte detaylar…

Azerbaycan’ın başarılı şarkıcısı Şöhret Memmedova ‘Öptüm Nefesinden’ şarkısıyla müzik listelerinde hak ettiği yeri bulmuş ardından sevilen parça, Mustafa Ceceli ve Ekin Uzunlar‘ın yorumuyla zirvede yerini almayı başarmıştı. Art arda yayınlanan projeleriyle çok ses getiren Mustafa Ceceli bu kez de Şöhret Memmdova ile ‘Varsa Aşk’ adlı şarkıyı dinleyiciyle buluşturdu.

Mustafa Ceceli ve Şöhret Memmedova

YILIN DÜETİ!

Söz ve bestesi Şöhret Memmedova ve Dildara Eyubova‘ya ait olan şarkının aranjesini Mustafa Ceceli bizzat kendisi üstlendi. Uzun çalışmaların ardından hafızalara kazınacak bir eser ortaya çıktı. Geçtiğimiz ay müzikseverlerle buluşan şarkı dinleyenlerden tam not aldı.

Düetin başrollerinden Mustafa Ceceli sosyal medya hesabından, “Öptüm Nefesin’deni Şöhret Memmedova’nın sesinden çok sevdik ve sonrasında muhteşem bir şarkı olarak hafızalara kazındı. Şimdi yepyeni bir şarkıyla sizlerle buluşuyoruz” şeklinde paylaşım yaptı. Şarkının dinleyiciyle buluşmasının ardından Ceceli yine sosyal medya hesabından ‘Varsa Aşk’ şarkısını takipçileriyle paylaştı. Klibi çekilen şarkı kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Mustafa Ceceli

Sofa Sanat’ın üstlendiği klibin yönetmen koltuğunda Umut Kumral Devecioğlu yer aldı. Şarkı, Türkiye’nin en güçlü müzik yapım şirketlerinden WediaCorp Müzik etiketiyle tüm müzik platformlarında. Öte yandan Azerbeycan’ın değerli sanatçısı Şöhret Memmedova da klibi kendi Yuotube kanalından yayınladı.

‘VARSA AŞK’ ŞARKISININ SÖZLERİ

Bir zаmаn sevgidən sərxoş.
Bu həyаt mənə gəlirdi xoş.
Sonrаdаn аnlаdım ki, dostum,
hər şey yаlаn, hər şey boş.

Vаrsа eşq biri gəlsin аpаrsın!
sаğаlır yаrаlаr, yenidən qopаrsın!
Vаrsа eşq göstərsin ədаlət!
Kim edir xəyаnət, qoy çəksin xəyаnət!

Xəyаnət edilmir səhvən.
Bu qədər olаnlаrа rəğmən,
Bir şeydən qorxurаm dostum
Yenə kimsə аlаr məni məndən.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir