Yaşam

The Batman’in yayını yapıldı! Sosyal medyada en çok aratılan oldu

4 Mart’ta vizyona giren The Batman, gişe rekoru kırdı. Başrolünde Robert Pattinson’un yer aldığı The Batman’in HBO Max’ta yayınlandı. Hayranları The Batman’i en çok aratılanlar listesine koydu. Gişe rekorundan sonra dijital platformda da rekor kırması bekleniyor.

Matt Reeves’in oluşturduğu The Batman, karamsar, polisiye ve gizem dolu yeni formu 4 Mart’ta seyirciyle buluştu. Son olarak 400 milyon dolarlık gişe rekoru kıran The Batman, 2 yıl önce duyurulduğunda çok sert eleştirilmişti. Özellikle Robert Pattinson’un karaktere uyumu herkesin kafasını karıştırmıştı.

the batman

Ancak Pattinson’un başarılı performansı ve hikayenin iyi işlenmesi hayran bıraktı. Film eleştirmenleri bir filmin kusursuzluğu konusuna yazılar yazdı. Fantastik süreçten uzaklaştırılıp daha aksiyon gerilim dolu olması ise tam not aldı. Şimdiye kadar yayınlanan ne güzel The Batman filmi kabul edildi.

the batman

HBO Max’ta 19 Nisan’a yayınlanması planlanan The Batman’den sürpriz gelişme yaşandı. Dijital platform filmi bugün itibaren izleyicilerine sundu. Gişe 750 milyon dolar elde eden The Batman’den ikinci rekor bekleniyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir