Yaşam

Seray Sever çocuklarını çiftlikte büyütecek!

İkiz bebeklerini kucağına almak için geri sayım yapan ünlü sunucu Seray Sever, çocuklarını eşiyle birlikte Bodrum’da bir çiftlikte büyüteceğini açıkladı. Doğal yaşama düşkün ünlülerden olan Seray Sever, çocuklarını doğal bir ortamda yetiştirmek istediğini belirtti.

2018 yılında kendinden 10 yaş küçük Eray Bülbül ile dünyaevine giren 49 yaşındaki Seray Sever, ikiz çocuklarına hamile olduğunu açıklamıştı. 

seray sever ve eray bülbül

BUNUN HAYALİNİ KURMUŞ!

Geçtiğimiz yıllarda babasının vefatıyla yıkılan Seray Sever, mutlu bir haberle ikiz bebeğinin olacağını öğrenmişti. Karnı burnunda güzel anne adayı Sever, çocuklarını doğal bir yaşamda yetiştirmek istediğini ve bunun hayalini kurduğunu ifade etti.

seray sever ve eray bülbül

Çocuklarını kucağına almak için geri sayımda olan Sever, İstanbul’a sadece iş için gelen Seray Sever Sabah’a yaptığı açıklamada kızlarını eşiyle birlikte Bodrum’da yaptıkları bir çiftlikte, hayvanlarla, doğal besinlerle büyütmeye karar verdiğini ifade etti.

eray bülbül ve seray sever

“ÇOCUKLARIN DOĞAL BİR ORTAMI OLSUN”

Seray Sever “İş oldukça İstanbul’a geliyorum ama çocukları Bodrum’da büyütmek istiyorum. Toprak, arazi işine girdik, bir çiftlik yapıyoruz Muğla’da… Çocukların doğal bir ortamı olsun, kendi hayvanlarımız olsun, doğal beslensinler diye tüm hayatımız değişiyor. Teknoloji çağı çocukları bunlar. Ama özümüzden kopmasınlar istiyoruz” şeklinde ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir