Yaşam

Ebru Gündeş’in kızı Alara’yı sır gibi saklıyor!

Şarkıcı Ebru Gündeş, 9 yaşındaki kızı Alara’yı objektiflerden uzakta büyütüyor. Sır gibi sakladığı kızı Alara’yı görenler ise gözlerine inanamıyor. Alara tıpkı annesinin çocukluğuna benziyor. Ancak bundan yaklaşık 2 yıl önce tam olarak görüntülenen Alara’yı yaklaşık bir yıldır Gündeş’in objektiflerden uzak tuttuğu iddia edildi. İddialara göre eski eşine gelen tehditlerin olduğu öne sürüldü.

2010 yılında iş insanı Rezza Zarrab ile nikah masasına oturan Ebru Gündeş’in bu evlilikten Alara adından bir kızı oldu. 2 yıl önce kızı Alara ile tatile çıkan Ebru Gündeş’in, kızı ilk kez orada görüntülenmişti. 

ebru gündeş ve kızı

Ebru Gündeş, kızını basından uzak tutmak için elinden geleni yapıyor ancak Alara’nın görüntülendiği bazı kareler var.  Ebru Gündeş’in kızı Alara annesinin tıpatıp aynısı. İşte Ebru Gündeş ve kızı Alara…

Ebru Gündeş

KIZINI SIR GİBİ SAKLIYOR!

Gözlerden uzakta büyüttüğü Alaray’yı görenler annesinin çocukluğuna benzetti. 46 yaşındaki Ebru Gündeş’in geçtiğimiz gün sahne aldığı bir sırada kameramanlardan kızının fotoğrafını çekmemesini rica ettiği iddia edildi. Kızını bir an olsun yanından ayırmayan Gündeş, eski eşi Rezza Zarrap’ın aldığı tehdit mesajlarından kızının etkilenmemesi için tedbir aldığı söyleniyor. İddiaların devamında Gündeş, kızı için koruma bile tuttuğuna dair ifadeler yer aldı. 

ebru gündeş çocukluğu ve kızı

ATININ AKİBETİ BELLİ OLDU! 

2008 doğumlu Duty Free atı 2012 yılında Reza Zarrap tarafından 800 bin TL’ye satın alınıp Ebru Gündeş’e hediye edilmişti. Yıllarca şarkıcıya milyonlar kazandıran at bir süre önce emekliye ayrıldı. Atın 100 bin TL’ye satıldığı iddia edildi. Ancak 2015 yılında Gündeş atın yetiştiricisine hediye ettiğini karşılığında da para almadığı öğrenildi.

ebru gündeş kurban bayramı konseri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir