Yaşam

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Resul Aydemir arasındaki diyalog güldürdü: Raptiye rap rap

Geçtiğimiz akşam Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sanat camiasına verdiği iftar davetine ünlü rap sanatçısı Resul Aydemir de katıldı. Aydemir sosyal medya hesabından, büyük yankı uyandıran davete dair bir kareyi paylaşarak Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilk karşılaşma anını anlattı. İşte detaylar…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan iftar sofrasını geçtiğimiz akşam Dolmabahçe Sarayı’nda sanat camiasına açtı. Davetliler arasında Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Hülya Koçyiğit, Coşkun Sabah, Demet Akalın, Hülya Avşar, Yavuz Bingöl, Umut Akyürek, Müşerref Akay, Yonca Evcimik, Ahmet Selçuk İlkan, Metin Şentürk, Gamze Özçelik, Şafak Sezer, Alişan ve Şükriye Tutkun gibi isimler davete akın etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın herkesle tek tek ilgilenmesi kendine hayran bıraktı. Ünlü isimler katıldığı davette eğlenceli anlar da yaşadı.

Dolmabahçe Sarayı iftar daveti

“ANLAT BAKALIM RAPTİYE RAP RAP”

İftara katılan rapçi Resul Aydemir ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasındaki diyalog ise herkesi güldürdü. Sanatçıların hepsiyle tek tek ilgilenip fotoğraf çekilen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Aydemir ile arasındaki muhabbet sosyal medyada gündem oldu. Ünlü rapçi sosyal medya hesabından davete dair şu sözlerle paylaşımda bulundu: “Anlat bakalım Raptiye Rap Rap demez mi bir de. Senin aklında gönlünde yerimiz olması bizim için şereftir Reisim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir