Yaşam

Burcu Kara sette unutuldu!

Katıldığı bir programda açıklamalar yapan oyuncu Burcu Kara, ilk set gününde yaşadıklarını dile getirdi. Sette yaşadığı olayları dile getirirken, izleyenlerin yüzünde tebessümler oluşturdu.

Profesyonel oyunculuk kariyerine, 2003-2006 yılları arasında yayınlanan başrollerinde Burcu Kara; Naz Elmas, Özcan Deniz ve Nebahat Çehre’nin yer aldığı “Haziran Gecesi” dizisiyle oyunculuğunu sergiledi. 

burcu kara

Oyunculuğundaki başarısıyla sıkça adından bahsettiren Kara, ilk set gününde yaşadığı bir olayı anlattı.

burcu kara

“UNUTULDUM”

İlk kariyerine başladığı Haziran Gecesi dizisi için bir İtalyan Hastanesi‘ne gittiğini belirten güzel oyuncu KaraGündüz sete gittim, saatler geçti.” ifadesini kullandı.

burcu kara

Sonrasında sette unutulduğunu anlatan oyuncu “Çok mülayimimdir. Hiç şikayet etmem, hiç sorgulamam. Bir de ilk setimdi. Çıkıntı olmak istemedim, ödüm patlıyor. Çok disiplinliyim. Üç, beş, yedi saat geçti ve 14 saat sonra çıktım, ‘Beni unuttunuz mu? Ben buradayım.’ dedim. Herkes kafasını kaldırdı, birbirlerine baktı. Meğer sahneler değişmiş, başka şeylere geçilmiş. Gerçekten beni unutmuşlar. O bana ders oldu. Sonra hep sete gidince herkese önce ‘Merhaba.’ dedim.” ifadesiyle herkesin yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir