Yaşam

Aybüke Pusat’tan yıllar sonra gelen güzellik yarışması itirafı! ‘Tesadüfen seçildim’

Projelerinde gerçekleştirdiği başarılı performanslarıyla gündeme oturan güzel oyuncu Aybüke Pusat, şaşırtan açıklamalarda bulundu. 2014 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü olan Aybüke Pusat, tesadüfen yarışmayı kazandığını belirtti.

2014 yılında üçüncülükle kazandığı Miss Turkey yarışması ile ekranlarda kendini bulan Aybüke Pusat, hayatını magazinden uzakta kalarak yaşamayı tercih eden isimler arasında yerini alıyor.

aybüke pusat

Pusat, katıldığı bir TV programında açıklamalarda bulundu. Miss Turkey ile alakalı itiraflarda bulunan Pusat, o zamanlar ilk üçe bile girmeyi düşünmediğini belirtti.

aybüke pusat

“BALE YAPARKEN ÇOK ACI ÇEKTİM!”

Kariyerine bale ile başladığını belirten Aybüke Pusat, “Yaramaz bir çocuktum ve enerjimi atmam için ailem baleye yönlendirdi. Balenin bana kattığı en büyük şey oyunculukta elimi kolumu nereye koyacağımı öğrenmem oldu. Bale yaparken çok acı çektim. Her gününde büyük acılar, gözyaşları vardı.” şeklinde ifade etti.

miss turkey üçüncüsü aybüke pusat

“NE YAPACAĞIMI BİLEMEDİM!”

2014’te Miss Turkey yarışmasında üçüncü olan Pusat, yarışmaya tesadüf olarak katıldığını itiraf etti. Pusat, “Çok mutsuzken arkadaşlarım Miss Turkey’e başvuru yaptı. İlk 3’e girmeyi düşünmüyordum bile. Üçüncü olunca da ne yapacağımı bilemedim. Oyunculukla ilgili hiçbir şey bilmeden kendimi oyuncu olarak buldum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir