Yaşam

34 yaşındaki Çağlar Ökten ile nişanlanan Seda Sayan estetiği abarttı!

Seda Sayan geçtiğimiz ay Çağlar Ökten’den aldığı evlilik teklifi sonrası gündem olmuştu. Aralarında 25 yaş farkı olan Çağlar Ökten ve Seda Sayan, bu kez estetikleriyle gündem oldu. Sosyal medyadaki efektlerle yüzünü gençleştirmeye çalışan Sayan, bu kez gerçekten gençleşmek için bıçak altına yatmıştı. Sayan, şimdi de beli ve bacaklarını inceltmek için kampa girdi.

Kendinden yaşta küçük şarkıcı Çağlar Ökten ile nikah masasına oturmadan baştan sona kendini yenilemeye çalışan Seda Sayan, kampa girdi. Bel ve bacaklarını inceltmek için hem operasyon hem de çalışmalar yapacak olan Sayan, oğlunun düğüne karşı olması hakkında yorum yapmadı.

seda sayan

SEDA SAYAN DÜĞÜN İÇİN BICAK ALTINA YATTI!

Yedinci kez nikah masasına oturacak olan Seda Sayan, yeniden estetik yapmaya karar verdi. Sürekli olarak yüz gerdirme operasyonları geçiren Sayan, bu kez gıdı toparlatan deeplift yaptırdı. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Sayan’a takipçilerinden yorum yağdı. “Düğün öncesi gençleşmesi lazım” “Gerdire gerdire başka biri oldu” “Tanınmaz halde” şeklinde yorumlar yapıldı. 

İŞTE O ANLAR;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir