Yaşam

Prens Harry’den babası Prens Charles’a zeytin dalı! 15 dakika gizli bir görüşme yaptılar

İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılma kararıyla tüm dünyada büyük yankı uyandıran Prens Harry, geçtiğimiz Perşembe babası Prens Charles ile 15 dakikalık gizli bir görüşme gerçekleştirdi. Söz konusu görüşmenin Kraliçe II. Elizabeth’in ısrarları sonucu olduğu söyleniyor.

Prens Harry 2020 yılında İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılarak eşi Meghan Markle ile birlikte Amerika’da yaşamaya karar vermişti. Tüm unvanlarını geride bırakan Prens, iki yılın ardından ilk kez babası Prens Charles ile görüştü. 

Prens Charles ve Prens Harry arasında perşembe sabahı Windsor Kalesi’nde gerçekleşen gizli görüşme yalnızca 15 dakika sürdü. Baba ve oğul arasındaki gizli görüşmenin Kraliçe II. Elizabeth’in ısrarlarıyla yapıldığı iddia edildi.

Kraliyetten ayrıldığından bu yana Prens Harry’nin babasıyla ilişkisinin mesafeli ve gergin olduğu biliniyordu. Daily Mail gazetesine konuşan Kraliyet’e yakın bir kaynak; Prens Charles’ın yaşananlardan ötürü “kalbinin kırıldığını” ve Galler Prensi’nin oğlu için “kapıyı yine de açık tutup konuşmaya devam etmek istediğini” ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir